Seksowna policjantka - Adrienne Koleszar

Ta policjantka zadaje kłam kilku fałszywym twierdzeniom. Przede wszystkim, że Niemki są brzydkie (ok, może jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale jest to dobra prognoza), że policjantki są brzydkie (wszędzie poza Polską) oraz że płeć piękna jest słaba (podobno żaden facet nie przeżyłby bólu porodowego).

Adrienne Koleszar to 31-letnia Niemka, która zarabia na chleb pilnując, by obywatele przestrzegali prawa. Choć chleba zapewne nie je, a pensja mundurowa ledwo wystarcza na odżywki. Bo ta zadbana dziewczyna jest bodybuilderką i bierze udział w kulturystycznych zawodach bikini. Jej rzeźby pozazdrościć mogą panowie, którzy przerzucają żelastwo w gonitwie za taką formą.

Adrienne, jak przystało na fit laskę, nie jest wychudzoną i zagłodzoną dziewczyną z instagrama, tylko profesjonalnym sportowcem. Choć na instagramie ma swoje konto, a liczba jej fanów przybywa w ostatnich dniach lawinowo, bo rozpisują się o niej  media ze wszystkich zakątków świata. Na chwilę obecną ma 110 000 osób, które śledzą jej poczynania, ale w kolejnych dniach ta liczba będzie miała przyrosty jak po sterydach.Sama Adrienne wspomaga się legalnie odżywkami i przede wszystkim zdrowymi potrawami, przygotowanymi przez siebie. Przepisy można znaleźć na jej kanale na YouTube. Uważa, że w jej przypadku sukcesy w 30% zawdzięcza treningom, a 70% to zdrowe odżywianie. To pomaga jej w rzeźbieniu pupy, bo podobno każda dziewczyna dąży do ideału w tych okolicach.Jej przełożeni nie mają nic przeciw pikantnym zdjęciom z instagrama, dopóki Adrienne Koleszar nie występuje na nich topless. Uważają je nawet za ciekawe i inspirujące. Nie dziwimy się. Niemka zresztą nie celuje w męską grupę docelową. Chce trafiać do kobiet i je motywować.

Jednak póki co możemy powzdychać i zrobić dziś na siłce zestaw dyskotekowy (klata + biceps), bo Adrienne ma już faceta. Jest nim 28-letni zawodowy pływak. Możesz też być z Niemką bliżej, jeśli coś przeskrobiesz w Reichu, ale uważaj, bo ta z pozoru drobna istota może i mierzy 167 cm wzrostu, ale waży 64,5 kg, z czego olbrzymia część to mięśnie i nie będzie się z Tobą cackała. I nie wychylaj się z okrzykami CHWDP...
Dodał(a): CKM.PL / fot.: instagram.com/adrienne_koleszar Środa 04.05.2016