Seksowna pięlęgniarka - Valya Romanova

Ta blond seksbomba jest asystentką chirurga. I choć skończyła studia medyczne z wyróżnieniem, wolelibyśmy nie dawać się kroić lekarzowi, który miałby ją przy boku, bo rozpraszany mógłby nam wyciąć nie to, co trzeba.
valya-romanova.jpg

Wolimy wyobrażać sobie Valyę Romanovą w kitlu i białej seksownej bieliźnie pod spodem. No bo przecież wszystkie śliczne pielęgniarki chodzą tak ubrane, tak? Ale ta 25-letnia dziewczyna najpierw marzyła o karierze modelki. Już jako nastolatka próbowała swoich sił w modelingu w Rosji, gdzie się urodziła i skąd pochodzi. Jej zdjęcia spodobały się w agencji i zaczęła dostawać zlecenia.

Kilka lat temu Valya Romanova ruszyła na podbój Ameryki. Do Nowego Jorku przyleciała, by podjąć naukę na studiach medycznych. Jak już pisaliśmy – skończyła je z wyróżnieniem oi odbyła praktykę u boku chirurga w tamtejszej klinice. Jednak to modeling kręci ją bardziej. Przeprowadziła się do Miami i w licznych sesjach reklamuje bieliznę, bikini oraz zmysłowe ciuchy.Valya Romanova do Miami pasuje perfekcyjnie - to urocza blondynka o wymiarach 86-61-86 i miseczce D. Do tego jest fit laską, bo od dzieciaka zajmowała się sportem: baletem, tańcem folkowym, łyżwiarstwem, gimnastyką i jogą. Do wyglądu przykłada dużą wagę i dlatego w przyszłości chciałaby otworzyć klinikę medycyny estetycznej. Ale w swoim ciele nie musi już nic poprawiać.Dodał(a): Paweł Janusz / fot.: Gary Miller Wtorek 30.06.2015