Seksowna Maria z Los Angeles

Nie, nie cofnęliśmy się nagle w czasie do średniowiecza i nie stwierdziliśmy, że będziemy od teraz nazywać ludzi ich imieniem i miejscem zamieszkania. Zmusiła nas do tego nasza dzisiejsza bohaterka, seksowna Maria z Los Angeles.

Już spieszymy z wyjaśnieniem, czemu w ten sposób zatytułowaliśmy ten tekst. Otóż nasza dzisiejsza bohaterka nazywa się Maria i prawdopodobnie pochodzi z Miasta Aniołów – prawdopodobnie, bo nie jesteśmy w stanie stwierdzić tego na pewno, gdyż seksowna modelka nie udostępnia na swój temat żadnych informacji. Mamy do dyspozycji tylko jej nick na Instagramie, który właśnie brzmi „soymariadelosangeles”, czyli po prostu „jestem Maria z Los Angeles”.

Można w nim upatrywać inspiracji w wenezuelskiej telenoweli z lat 90., albo chęci zachowania prywatności. Choć to drugie byłoby skrajnie nienormalne, w końcu Maria ma na swoim koncie na Insta 266 tys. obserwujących i raczej będzie to już dla niej niemożliwe. Poza tym, naszym zdaniem, jak najszersza publika powinna mieć okazję zobaczyć jej seksowne i jędrne ciało, bo, jak się zaraz sami przekonacie, jest zdecydowanie na co popatrzeć. Naszym zdaniem, dziewczyna 10/10.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/soymariadelosangeles/ Wtorek 22.08.2017