Seksowna kolekcjonerka szybkich aut

Ta Rosjanka łączy w sobie dwie najlepsze cechy, które można sobie wyobrazić u kobiety: jest olśniewająco piękna i jest prawdziwą amatorką motoryzacji. Posiada nawet własną kolekcję supersamochodów!

By Alex Basov Photography 📷 www.alexbasov.ru 😻👏👏👏

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Юлия Адашева (@juliaadasheva)


Wydaje nam się, że odnaleźliśmy ideał. Jest nim młoda, rosyjska eksmodelka Julia Adasheva, która poza nieziemską urodą, posiada prywatną kolekcję egzotycznych i luksusowych samochodów. Ta dziewczyna skupia więc w sobie wszystko to, o czym każdy mężczyzna skrycie marzy, czyli o pięknej kobiecie, z którą będzie mógł porozmawiać o motoryzacji.


A wierzcie nam, że Julia zna się na samochodach jak mało która kobieta – jest wręcz ich koneserką i kolekcjonerką. W jej prywatnym garażu stoi zaparkowanych 5 czterokołowych, mokrych snów każdego mężczyzny, wśród których znajdziecie dwa Bentleye Continentale GT (jeden biały, jeden czarny), Rolls Royce’a Wraith i dwie włoskie superbryki: Ferrari 458 Italię Spider oraz Lamborghini Aventadora LP 700-4.

To nie wszystko, bowiem na swoim Instagramie Julia ma również zdjęcia za kółkiem Forda Mustanga czy na dachu (sic!) Bugatti Veyrona (nie udało nam się ustalić, czy te samochody należą do niej).

I jakby tego wszystkiego było mało, to modelka jest naprawdę nieziemsko seksowną kobietą! Przede wszystkim może poszczycić się swoimi sięgającymi do nieba, boskimi nogami, wspaniałymi piersiami i idealną buzią z pełnymi ustami i zniewalającym spojrzeniem jej wielkich oczu.

Dlatego też sami nie wiemy na czym skupić wzrok, patrząc na zdjęcia Julii – czy na niej samej, czy może na jej autach.Dodał(a): Jakub Rusak Wtorek 12.07.2016