Sara Sampaio – ósmy cud świata

Sama nazywa siebie profesjonalną piosenkarką karaoke, ale nie dajcie się oszukać. Ta dziewczyna urodziła się po to, by stać się modelką. Fakt, że znalazła się w gronie aniołków Victoria's Secret mówi sam za siebie.

Sara urodziła się 21 lipca 1991 roku w Porto w Portugalii. Po raz pierwszy została zauważona w wieku 15 lat, ale nie pozwolono jej wtedy na branie udziału w konkursach. Nie czekała jednak długo. Jako 16-latka wygrała pierwszy konkurs dla najpiękniejszych włosów Cabelos Pantene. W nagrodę wystąpiła w reklamie i tak rozpoczęła się jej kariera modelki.

Podpisała umowę z agencją modelingową, jednak jej rodzice nalegali, aby skończyła szkołę średnią, zanim zostanie zawodową modelką. Nie tylko spełniła ich prośbę, ale dostała się także na studia na Uniwersytecie Lizbońskim.

W końcu dostała skrzydeł i dostała się na wybieg Victoria's Secret. Jak sama przyznaje, było to jej marzeniem. Wystąpiła w kilku pokazach, aż w końcu stała się oficjalnym aniołkiem. Dodatkowo jest ambasadorką domu mody Giorgio Armaniego i pracowała takich marek jak Calzedonia, Tommy Hilfiger.

Sampaio pojawiła się także na okładkach L'Officiel, Vogue, Marie Claire, Glamour, Elle, Harper's Bazaar czy GQ, gdzie została przedstawiona jako ósmy cud świata.

Zobacz, jak wygląda ósmy cud świata:Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Środa 19.08.2020