Sara Sampaio – anielica Victoria's Secret

Ma zaledwie 25 lat a już zdążyła ukraść show podczas pokazu Victoria's Secret. Chyba sami wiecie dlaczego. Poznajcie wdzięki Sary Sampaio.

Niektórzy myślą o karierze zawodowej dopiero po studiach. Sara wiedziała, że warto o los zadbać wcześniej. Na wybiegach piękna portugalka pojawiła się już w wieku 15 lat. Dziś ma 25 a w jej CV zobaczymy sesje dla GQ, Elle, Vogue, Glamour i oczywiscie Sports Illustrated. Nic dziwnego że rok rocznie zdobywa nagrody najpiękniejszej modelki swojego kraju, a po jej seksapil sięgnęli styliści Victorias Secret, Elie Saab, Jean Paul Gaultier, Balmain.

172 cm wzrostu i wymiary: 81-60-87, sami rozumiecie że dla wielu Sampaio to chodzący ideał. Dodamy tylko, że już jako 20-latka była przymierzana do roli następczyni boskiej Adriany Limy. Portugalce zdecydowanie najbliżej do posągowej urody Brazylijki. Duże usta, mniejszy biust idealne oczy i burza czarnych włosów. Zupełnie nas nie zdziwi jeśli za kilka lat nazwisko Sampaio będzie niemniej popularne niż Lima.Dodał(a): Aleks fot.:/ instagram.com/sarasampaio Wtorek 03.01.2017