Sandra Kubicka w bikini. Modelka znów do wzięcia

Kiedy na świecie szaleje koronawirus i wszyscy jesteśmy pochłonięci walką o miejsca pracy, na Instagramie dzieją się rzeczy naprawdę ważne. Otóż Sandra Kubicka wrzuciła zdjęcie w bikini.
To jednak nie jest koniec sensacyjnych wydarzeń w życiu seksownej modelki. Okazuje się bowiem, że pochodząca z Łodzi Sandra znów jest do wzięcia. Za pomocą mediów społecznościowych poinformowała, że rozstała się z narzeczonym. Przyczyną miał być imprezowy styl życia wybranka polskiej modelki robiącej karierę w Stanach Zjednoczonych. 

ZOBACZ TAKŻE: JULIA ROSE - PIERSI NA WOLNOŚCI

Po tym jak dziewczyna wrzuciła zdjęcia ze spotkania towarzyskiego, w internecie zawrzało. Wierne fanki zarzuciły jej hipokryzję i deklarowały zaprzestanie obserwowania jej profilu. Nam jednak imprezy Sandry w niczym nie przeszkadzają i chętnie pomoglibyśmy otrzeć jej łzy po rozstaniu. A z tym byłoby trochę roboty, bo podobno modelka straconą miłość opłakiwała przez trzy tygodnie. 

Sandra Kubicka pochodzi z Łodzi, ale od 2008 roku mieszka w Stanach Zjednoczonych. Była jedną z głównych modelek marki Asos, pojawiła się również na rozkładówce amerykańskiego „Playboya” oraz „Maxima”, który wliczył ją w poczet 100 najgorętszych nazwisk w USA. 


Dodał(a): CKM.PL / fot. Instagram Środa 17.06.2020