Sandra Kubicka i Allie Silva – seksowne i gorące

Skoro mamy czym, to musimy się chwalić! A w przypadku Sandry Kubickiej, zdecydowanie jest czym się chwalić. Oto kolejna gorąca sesja polskiej piękności.
FFN_VEM_KUBIKA_S_SILVA_A_552016_52045643.jpg

Ostatnimi czasy, Sandra Kubicka to jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich modelek na świecie. Seksowna blondynka urodzona w Łodzi mieszka od 2008 roku w Stanach Zjednoczonych, gdzie robi teraz niemałe zamieszanie.

Nie dziwcie się więc, że wciąż Wam o niej przypominamy, bo za każdym razem gdy pojawia się jakaś kolejna sesja Sandry, to pękamy z dumy, że tak piękne kobiety pochodzą z naszego kraju.

Nie możemy jednak zapomnieć o wschodzącej gwieździe modelingu, Allie Silvie, która w tej sesji towarzyszy naszej polskiej piękności. Silva to młodziutka, ale bardzo utalentowana modelka o wymiarach 86-63-89, która z coraz większą śmiałością wkracza na światowe wybiegi modowe.

Perfekcyjne wymiary Allie, w połączeniu z równie doskonałymi 81-61-86 Sandry Kubickiej, tworzą niesamowitą mieszankę piękna, którą zachłyśniecie się od pierwszego wejrzenia.


Dodał(a): Tomek Makowski Piątek 06.05.2016