Samantha Hoopes: blondynka marzeń

Samantha Hoopes to piękna dziewczyna. A poza tym bardzo „amerykańska”. Zarówno jeśli chodzi o typ urody, jak również o imidż – lubi zapozować w staniku z wzorem amerykańskiej flagi albo z hamburgerami. A jednak Samantha święci triumfy nie tylko w Stanach, ale na całym świecie.

 

 

Dwudziestosiedmioletnią Samanthę Hoopes obserwuje na Instagramie ponad milion ludzi. Spora liczba, prawda? Nie powinno to jednak nikogo dziwić. Uroda dziewczyny naprawdę robi wrażenie, a w dodatku mijają już dwa lata odkąd wspięła się na szczyty swojej kariery w modelingu. Co było, jak dotychczas, jej szczytem? Udział w sesji z okazji 50-lecia istnienia słynnego dodatku poświęconego strojom kąpielowym, wydawanego pod słynnym szyldem „Sports Illustrated”.

Samantha urodziła się w miasteczku Doylestown w Pensylwanii. Ma pięć sióstr (niestety nie udało nam się ustalić czy równie pięknych!). Od młodości uczyła się aktorstwa i modelingu. Cóż, opłaciło jej się, gdyż kariery może jej pozazdrościć niejedna piękność. Jako modelka Samantha występowała m.in. w reklamach takich firm jak „Guess” czy „Levi's” lub amerykańska burgerownia „Carl's Junior”. 


Dodał(a): Piotr Majewski / fot. https://www.instagram.com/samanthahoopes/ Czwartek 19.07.2018

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Sylwia25 (2019-05-08 17:49:33)
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek.
Mam na imię Wiktoria lat 25, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie na

https://wyspakobiet.eu
i wyszukaj mnie po nicku: Sylwia25

napisz do mnie i spotkajmy się!
**jestem realna, rejestrując się za darmo pokazujesz mi że jesteś realny i Ci zależy - tak odsiewam ludzi Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)