Rozpala wyobraźnię - Stella Maxwell

Ten aniołek Victoria’s Secret skradł serce Kristen Stewart. Stella Maxwell wie, jak rozpalić naszą wyobraźnię i lubi pokazywać się w skąpej bieliźnie, albo strojach kąpielowych, eksponując swoje seksowne kształty.

Partnerka Kristen Stewart, tak dziewczyna laski ze „Zmierzchu” jest aniołkiem Victoria’s Secret. Stella Maxwell to supermodelka, która w 2015 roku zdobyła skrzydełka najsłynniejszej marki bieliźnianej na świecie, uwielbianej w równym stopniu przez kobiety jak i mężczyzn.

Stella ma 27 lat i pochodzi z Brukseli. Aktualnie najwięcej czasu spędza w Los Angeles, gdzie mieszka i Nowym Jorku. Słynna modelka gościła już na wielu okładkach czasopism dla panów, gdzie pokazywała się w negliżu. Jej wymiary 84-57-84 sprawiają, że mężczyźni na całym świecie ślinią się na widok tego boskiego ciała.

Niestety aktualnie żaden z nas nie ma u niej szans. Supermodelka od 2016 roku spotyka się z Kristen Stewart, a media plotkarskie rozpisują się na temat ich romansu. Kobiety często łapane są razem przez fotografów. I kiedy tak patrzymy na zdjęcia, jak trzymają się za ręce to puszczamy wodze wyobraźni i nie wiemy, której zazdrościmy bardziej.
Dodał(a): Mateusz Olch / fot.: https://www.instagram.com/stellamaxwell/ Piątek 23.06.2017