Rozpala wyobraźnię - Megan Williams

Nowa bielizna sprawia, że Megan czuje się seksowna. Ta angielska dziewczyna uwielbia eksponować swe niewątpliwe wdzięki w skąpych strojach.


Ma 23 lata i zdążyła być już twarzą, a raczej ciałem reklamowym wielu marek odzieżowych. Przede wszystkim firm produkujących stroje kąpielowe i bieliznę. Jak sama twierdzi najbardziej seksownie czuje się właśnie kiedy ma na sobie tylko tę ostatnią. Jej zdjęcia zdają się to potwierdzać, bo Megan Williams ciężko zobaczyć w czymś więcej niż kusych majteczkach i biustonoszu. A czasami pokazuje się nawet i bez tego.

I bardzo dobrze. Jej ciało o wymiarach 81-60-88 sprawia wrażenie stworzonego właśnie do prezentacji bikini i nowej seksownej bielizny od Victoria’s Secret. Megan chętnie więc eksponuje swe wdzięki na różnorakich wybiegach i plażach. Nie da się zaprzeczyć, że ta pochodząca z Anglii dziewczyna dobrze wie, jak rozpalić wyobraźnię facetów na całym świecie. Robi to w końcu profesjonalnie od wielu lat.Dodał(a): Paweł Zieleń /fot.:https://www.instagram.com/meganmayw Środa 12.07.2017