Rosie Roff – seksowna dziewczyna z ringu

Kojarzycie te seksowne laski, które na bokserskim ringu przechadzają się, pokazując którą aktualnie mamy rundę? Oto Rosie Roff, czyli jedna z najbardziej rozpoznawalnych ring girl.
cover-play.jpg
Rosie Roff to gorąca, 27-letnia modelka z 
Wielkiej Brytanii, która odniosła niesamowity sukces w, zdawałoby się, mało znaczącej gałęzi branży. Otóż jest ona ring girl, a więc laską, która ładnie się uśmiecha i świeci tyłkiem i piersiami podczas gali bokserskich. Sami przyznacie, że nie jest to najtrudniejsza praca pod słońcem.

Niemniej jednak Rosie jest w zasadzie jedną z bardzo niewielu ring girl, które cieszą się dużą popularnością i naprawdę ogromną rozpoznawalnością. A tę zyskała głównie ze względu na  swoje 168 cm wzrostu i wielkie, okrągłe piersi, które idealnie pasują do jej zgrabnego, jędrnego tyłeczka.

Niech o popularności Rosie świadczy także fakt, że jej największym sukcesem w karierze jest bycie ring girl podczas „walki stulecia”, pomiędzy Mannym Pacquiao a Floydem Mayweatherem.

Imponujące wdzięki tej seksownej kocicy zostały wyłowione spośród podobnych do siebie lasek z ringów bokserskich i zauważone także na zewnątrz, przez co Rosie znalazła się na okładkach wielu magazynów dla panów, m.in. kilku edycjach: FHM i Maxim, a także w rozlicznych reklamach i kampaniach bikini oraz bielizny. Poza tym FHM wybrał ją najseksowniejszą modelką Instagrama 2016 roku.

Co ciekawe, Rosie to jedna ze stałych bywalczyń melanży u Dana Bilzeriana, która zdecydowanie lubi ostrą zabawę i nie ma wstydu przed pokazywaniem swojego idealnego ciała. Zdecydowanie poszlibyśmy z nią na jakąś imprezę...

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Wtorek 14.06.2016