Rosanna Arkle – seksbomba ze złotymi pośladkami

Duże jędrne pośladki i złota opalenizna. Takie efekty może uzyskać tylko wyjątkowa piękność. A z pewnością jest nią Rosanna, która regularnie ćwiczy i opala swoją zacną pupę.

Urodziła się 30 września 1988 roku w Australii, ale wychowywała się na wiejskich terenach Nowej Zelandii. Jak sama przyznaje: “Dorastanie na wsi było świetną zabawą, naprawdę tęsknię za tym i zawsze nie mogę się doczekać powrotu do domu, aby zobaczyć moją rodzinę”.

Karierę modelki rozpoczęła jeszcze w liceum i szybko zrozumiała, że to jej powołanie. Jak tylko skończyła szkołę, wróciła do Australii, gdzie czekało na nią gorące słońce i plaże w Gold Coast. Tam nabrała odpowiedniej mocy i kolorów, żeby na poważnie zabrać się za modeling. 

“Moja kariera nabrała rozpędu, kiedy zostałam członkiem obsady reality show „The GC”, którego premiera miała miejsce w 2012 roku” – zdradziła swoim obecnym fanom australijska piękność.

Później brała także udział w walce bokserskiej celebrytów. Jej przeciwniczką była inna seksowna dziewczyna pochodząca z Nowej Zelandii. Jak dodaje Rosanna: “było to satysfakcjonującym, lecz bolesnym doświadczeniem”.

Od tamtego momentu ludzie zaczęli ją rozpoznawać, a jej social media wystrzeliły w kosmos. Podobnie będzie z tobą, gdy zobaczysz fotki tej ślicznotki, na których często prezentuje swoją opaloną na złoto pupę.


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Środa 29.07.2020