Robyn Lawley - size plus w Sports Illustrated

Ma wymiary 91-81-106 i pokazała się w strojach kąpielowych w katalogu Sports Illustrated Swimsuit Issue 2015. Robyn Lawley określa siebie jako modelkę i nie jest w stanie zdefiniować czy jest plus size czy nie. Nie lubi szufladkowania ludzi, a swoją pracą chce pokazać wszystkim dziewczynom odbiegającym sylwetką od „standardów”, że można czuć się pewnie w swoim ciele.
robyn-lawley-sports-illustr.jpg

Australijka Robyn Lawley od 15 roku życia działa w modelingu, ale gdy osiągnęła pełnoletność nie pasowała już sylwetką do powszechnie przyjętych kanonów, wyznaczających zgrabną sylwetkę. Zapewne poczuła się niekomfortowo i lekko odtrącona. Dziś, ma 25 lat i sesje w największych kolorowych magazynach na koncie: Vogue, Elle, Cosmopolitan, Marie Claire, GQ, Grazia, Madison oraz w dziesiątkach innych.

W tym roku została pierwszą modelką size plus w historii katalogu Sports Illustrated. Wygląda w nim obłędnie! Sesja powstała w ośrodku narciarskim Jackson Hole Mountain Resort w Górach Skalistych. Fotograf James Macari zdążył uwiecznić Robyn Lawley, jak jeszcze nie było widać jej większego brzucha. Nie, nie przeszła do kategorii super plus size, ale urodziła syna.

Zdobądź swój egzemplarz Sports Illustrated Swimsuit Issue 2015 lub sprezentuj go koledze na urodziny!Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: si.com Czwartek 12.03.2015