Redaktorka nago dla swojej drużyny

Seksowna redaktorka jednego z męskich magazynów postanowiła rozebrać się, jeśli jej ulubiona drużyna piłkarska awansuje do najwyższej klasy rozgrywek ligowych. Najwidoczniej zawodnicy dowiedzieli się o planach biuściastej dziennikarki, bo spięli się i wywalczyli awans wygraną w ostatniej kolejce.
alejandra-omana.jpg

fot.: soho.com.co

Alejandra Omana Ruiz jest redaktorką kolumbijskiego magazynu „Soho”, który z grubsza przypomina CKM. Dziewczyny, sport, motoryzacja, gadżety, czyli męski lifestyle w lekkim wydaniu. Seksowna dziennikarka pisze tam o piłce nożnej, bo jest zagorzałą kibicką i ekspertem futbolowym.

Jej ulubiona drużyna miała okazję, by awansować do najwyższej ligi kolumbijskich rozgrywek, jednak chrapkę na pierwszą ligę miały też trzy inne zespoły. Alejandra była gotowa dla swojego klubu zrobić wiele, by chłopakom udało się wygrać. W emocjach obiecał, że pokaże się nago w magazynie, dla którego pracuje, jeśli tylko Deportivo Cucuta pokona Corporación Deportes Quindío.Udało się! Ulubieńcy Oleńki zwyciężyli 2:1 i wskoczyli do wyższej ligi. Alejandra nie miała wyjścia – musiała dotrzymać danego słowa, bo kibice zaczęli ją z niego rozliczać. Pełne kształty i wielkie piersi dziennikarki prezentują się świetnie, co inspiruje nas do rozpoczęcia naboru na stanowisko redaktorki. A może macie pomysły, która z polskich żurnalistek sprawdziłaby się podczas sesji równie zachwycająco, co Alejandra?

Pełną sesję Alejandry Omany Ruiz znajdziesz na stronie soho.com.co.

Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: soho.com.co Poniedziałek 30.03.2015