Rajska laska - Devon Windsor

Zaczęła karierę kiedy miała 14 lat, a teraz jest jednym z najsłynniejszych aniołków Victoria’s Secret. Swoją urodą przypomina naszą rodzimą gwiazdę wybiegów.

Po szybkim rzucie oka na profil Devon Windsor, zaczęliśmy się zastanawiać czy nie jest to jakaś zaginiona bliźniaczka naszej, rodzimej gwiazdy modowej. Musisz chyba przyznać, że łudząco przypomina Anję Rubik. Być może właśnie ten typ urody jest przepustką do podbicia wybiegów na całym świecie.

Devon jest jednym z aniołków Victoria’s Secret, co w skrócie oznacza, że lubi pokazywać się w samej bieliźnie, w której prezentuje się oszałamiająco. Nie jest to jedyny atut sesji z jej udziałem. Na zdjęciach często pojawia się w rajskich pejzażach i skąpym bikini.

Ma zaledwie 23 lata, a karierę w branży modellingowej rozpoczęła kiedy miała ich 14. Słynna fotografka modowa, będąca pod wrażeniem jej urody, poleciła ją lokalnej agencji w St. Louis, skąd dziewczyna pochodzi.

Jak tylko skończyła liceum wyprowadziła się do Nowego Jorku, aby zostać pełnoetatową modelką. Nic dziwnego, bo wydaje się, że właśnie do tego zawodu została stworzona. Jej wymiary to 87-61-89. Z tego też powodu lista marek z jakimi współpracuje jest długa i wydaje się spisem najważniejszych pozycji w branży. Nie ma sensu ich tutaj przywoływać, bo przecież Devon najlepiej prezentuje się kiedy ma na sobie jak najmniej ubrań. W galerii znajdziesz dowody.
Dodał(a): Mateusz Olch / fot.:https://www.instagram.com/devwindsor/ Poniedziałek 29.05.2017