Rach Notonix – wydziarany rudzielec

Była już blondynką, była brunetką, teraz czas na ognistą czerwień! Rach uwielbiamy jednak nie tylko za kolor włosów, a za to jak pewnie czuje się ze swoim ciałem i nagością. No i oczywiście za tatuaże.
notonix.jpg

Dla tej wydziaranej laski nie ma dla niej znaczenia czy bierze udział w sesji modowej, czy do magazynu o tatuażach – zawsze daje z siebie wszystko i na planie czuje się jak redaktorzy CKM w lokalnym browarze. Zrzuca ciuszki lub zostawia najseksowniejsze z nich, by nadać efektom jeszcze bardziej pikantnego smaku.


Rach Notonix jest głównie modelką alternatywną, ze względu na swoje tatuaże i kolczyki. Malowideł ma 10, ale to nie jest jej ostatnie słowo. Z tym że teraz chce odczekać i przemyśleć kolejne ozdoby. Największymi tatuażami są Indianka i portret Boba Marleya, który muzycznie inspiruje modelkę. Przyznaje zresztą, że gdyby nie zajęła się modelingiem, zapewne byłaby didżejką. Bardzo seksowną DJką.


Filigranowa dziewczyna o wymiarach 81-61-71 i wzroście 160 cm została modelką już w wieku 16 lat. Jednak to, co podoba nam się najbardziej, czyli eksponowanie tatuaży na apetycznym ciele, robi od czterech lat. Teraz ma 23 i chce nadal robić to, co kocha, a w przyszłości chciałaby również rozkręcić swoją karierę aktorską. W wolnych chwilach, których ma niewiele z racji dużej popularności, zajmuje się dietetyką i uczy jogi. Liczymy na połączenie pasji, której efektem będzie sesja w stylu „naga joga”!


Dodał(a): pinky / fot.: instagram.com/rachnotonix Poniedziałek 21.07.2014