Przepiękna CJ Franco

O pięknie kobiety bardzo często nie decyduje wyłącznie jej uroda, ale przede wszystkim to nieuchwytne i niedefiniowalne „coś”. I choć wciąż nie potrafimy powiedzieć co to dokładnie jest, to wystarczy nam spojrzeć na daną dziewczynę, by wiedzieć, że ona to ma. Dokładnie tak jest z CJ Franco.
1.jpg

Błysk w oczach? Boski uśmiech i zmysłowe usta? Nieziemskie ciało? Delikatna i piękna buzia? Sami nie wiemy. CJ Franco zdecydowanie posiada te wszystkie cechy, jednak to nie tylko one sprawiają, że można na jej punkcie całkowicie zwariować.

CJ ma właśnie bowiem to „coś”, jakąś niesamowitą witalność i seksualną energię, która aż bije z niej całej; „coś” co powoduje, że nawet jeśli ubrana jest w mocno zabudowany sweter, spod którego tylko nieśmiało przezierają jej boskie piersi, to my i tak jesteśmy całkowicie przez nią kupieni i nie umiemy oderwać od niej wzroku. Śmiemy nawet twierdzić, że CJ byłaby mniej oszałamiająca, gdyby była całkowicie naga. A to już nie lada wyczyn.

CJ Franco to 25-letnia modelka urodzona w słonecznym Los Angeles w Kalifornii. Jej pełnoetatowym zajęciem jest właśnie modeling. I to przez wielkie „m”.  Jej ciało zdobiły kreacje największych projektantów, lecz także i skąpe bikini, które nie raz promowała. Poza tym od czasu do czasu zajmuje się także aktorstwem – zagrała m.in. w mocnym filmie o tematyce domowej przemocy pt. „Zbrodnia za zbrodnię”.

My jednak zdecydowanie wolimy CJ Franco pozującą do obiektywu aparatu, a o tym, że mamy rację, za chwilę przekonacie się sami.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Piątek 09.09.2016