Pożądana MILF-a - Paulina Gretzky

Ma 28 lat, nagrała płytę, grała w filmach i gościła na okładkach magazynów dla mężczyzn. Ta blondynka ma słabość do sportowców i nic dziwnego, bo jest córką jednego z nich.

Nazwisko Gretzky brzmi znajomo? Bardzo dobrze. Powinieneś je kojarzyć z jedną z największych gwiazd światowego hokeja, czyli Kanadyjczykiem Waynem. Po latach sukcesów w tym sporcie na lodzie, przeprowadził się do Los Angeles, gdzie spędza emeryturę. I chociaż cenimy jego dokonania we wspomnianej dyscyplinie, to chcielibyśmy przybliżyć wam nieco postać jego pięknej córki Pauliny, która w tym roku sprawiła, że po raz kolejny zostanie dumnym dziadkiem.

Nigdy nie była grzeczną córeczką tatusia. Zamiast pójść na studia, postanowiła gonić za marzeniami i rozpocząć karierę w branży rozrywkowej. Złośliwi twierdzą, że gdyby nie słynne nazwisko to nikt by o niej nigdy nie usłyszał. Nie możemy się z tym zgodzić, bo na pewno w ten czy inny sposób zdołalibyśmy odkryć tę ślicznotkę.

Paulina Gretzky prócz tego, że jest celebrytką z bardzo rozpoznawalnym nazwiskiem, to w 2006 roku udało jej się wydać płytę i zagrała w kilku filmach. Gościła również na okładkach wielu magazynów dla panów, rozgrzewając płeć brzydką do czerwoności. Ba, jeden z portali o męskiej tematyce umieścił ją na liście 100 najbardziej pożądanych kobiet na świecie w 2014 roku.

Niestety Paulina jest już zajęta. Od kilku lat żyje w szczęśliwym małżeństwie z golfistą Dustinem Johnsonem, z którym ma jednego syna, a drugi od lutego 2017 roku jest już w drodze na świat. Zanim szczęśliwa para powiedzieła sobie sakramentalne tak, dziewczyna spotykała się przez jakiś czas z hokeistą Jarretem Stollem. Najwidoczniej miłość do sportu przejęła po tatusiu.

No nic. Obecnemu partnerowi możemy tylko zazdrościć budzenia się w towarzystwie blondynki o wymiarach 91-63-98, a jej życzyć sukcesów i prosić o więcej gorących zdjęć w mediach społecznościowych.Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: https://www.instagram.com/paulinagretzky/ Czwartek 11.05.2017