Polskie dziewczyny z tatuażami

Mają mnóstwo tatuaży, kolczyki w różnych częściach ciała – i są diabelnie seksowne. Zobacz sześć alternatywnych polskich dziewczyn z „Projektu Minxis” w CKM!
diabelska-alternatywa-projekt-minxis-ckm.jpg

Lubisz seksowne wydziarane laski? „Co za pytanie, przecież wszyscy je lubią!” – myślisz. Ale nie, jednak nie wszyscy. Wbrew pozorom tatuaże w naszym ulubionym kraju to dla wielu osób ciągle tabu. Kobiety z obrazkami na ciele wciąż są przez niektórych – na szczęście coraz rzadziej – wytykane palcami.

Nowy kanon urody
Efekt? Seksowne alternatywne dziewczyny znad Wisły robią większą karierę za granicą niż w Polsce! Jak np. Jeany Kicz, czyli Magda Strzyżewska, Poznanianka, należąca do kultowego grona Suicide Girls (w którym występuje jako Sinni Suicide). Wielbią ją dziesiątki tysięcy facetów na całym świecie... A ty jej nawet nie kojarzysz? To teraz już będziesz – dzięki „Projektowi Minxis”. „Chcemy podjąć dyskusję z panującymi kanonami kobiecej urody. Pokazać, że poza mainstreamem w naszym kraju rośnie alternatywa wspaniałych dziewczyn, które znalazły swój własny styl w tatuażach i kolczykach” – mówi koordynujący projekt Jacek Jagóra.

Wspieraj to
Celem „Projektu Minxis” jest powstanie strony internetowej oraz albumu ze zdjęciami alternatywnych modelek. Dzięki nim poznasz je bliżej, odkryjesz ich zainteresowania i pasje. Oraz oczywiście zobaczysz nowe zdjęcia i filmy z ich udziałem. To jednak kosztowne wydarzenie, więc właśnie w tej chwili pieniądze na „Projekt Minxis” są zbierane w polskim serwisie crowdfundingowym wspieram.to. Jeśli mało ci zdjęć Blue Astrid, Marlleen i ich koleżanek w CKM, dorzuć parę groszy do „Projektu Minxis” (kliknij tutaj), a będziesz mógł cieszyć się widokiem tych seksownych alternatywnych lasek jeszcze bardziej!


W grudniowym CKM (tym samym, do którego dołączyliśmy kalendarz na rok 2017) pozują do zdjęć: Jeany Kicz, Astathre, Marlleen, Evilinda, Blue Astrid oraz Lena.

Grudniowy CKM jest już w kioskach.

12_ckm_2016-newsletter.jpg

Chcesz dostać 3 numery CKM gratis i jeszcze świetną książkę w prezencie? Kliknij i kup prenumeratę CKM na cały 2017 rok. To się opłaca!

ckm_12_2016-plus_ksiazka.jpg


Dodał(a): CKM Piątek 25.11.2016