Polska krew - Bianca Kmiec

Ma zaledwie 18 lat, a jej polskie korzenie i, co za tym idzie, słowiańska uroda sprawiły, że już uznajemy ją za jedną z najgorętszych lasek na naszej planecie.

W żyłach Bianci Kmiec płynie mieszanka krwi wielu narodowości. Do jej przodków zaliczają się Austriacy, Hiszpanie, rdzenni Amerykanie, Włosi, a przede wszystkim Polacy. Ta seksbomba ma nadwiślańskie korzenie i prawdopodobnie dlatego jest tak gorąca Urodziła się jednak w Stanach Zjednoczonych i tam też robi karierę modelki. Ups, wybiegliśmy nieco w przyszłość. Tak naprawdę dopiero rozpoczyna podbój branży.

Zanim pokazała się przed obiektywem na profesjonalnej sesji, znana była jako osobowość w social mediach. Jej konta na Instagramie, Twitterze czy Facebooku śledzą setki tysięcy osób już od dłuższego czasu. Czemu nie przedstawiliśmy wam jej wcześniej? Jednym z powodów jest to, że na pewnym portalu społecznościowym jest stosunkowo od niedawna, bo odkąd skończyła 17 lat. Jej wiek również był problematyczny. Pełnoletność osiągnęła dopiero w grudniu 2016 roku.

Od tamtej pory przykuwa uwagę mężczyzn na całym świecie szperających w sieci. Ale zdążyła też profesjonalnie pozować przed obiektywami znanych fotografów, robiąc zdjęcia dla popularnych marek. Zawróciła w głowie nawet słynnym piosenkarzom, pojawiając się w teledysku DJ Khaleda i Justina Biebera do kawałka „I’m the one”.

Nic dziwnego, że płeć brzydka ślini się na jej widok. Jej ciało nie jest efektem przypadku, a odpowiednich ćwiczeń i diety. Zaczęła uprawiać fitness mając 15 lat. Od tamtej pory nie opuściła żadnego treningu. Bianca ma nadzieję inspirować inne osoby, aby zaczęły zdrowo się odżywiać. Wierzy także, że człowiek jest w stanie osiągnąć wszystko, co sobie wymarzy. Jej na pewno uda się zrobić wielką karierę. Z takimi kształtami to nie powinno być trudne.Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/biancakmiec/ Czwartek 18.05.2017