Polka w Top 3 Miss Universe

Paulina Krupińska, która reprezentuje Polskę na tegorocznym konkursie Miss Universe została doceniona aż przez 86 jurorów!

Paulina Krupińska Shape

Choć finał Miss Universe 2013 dopiero przed nami, nasza piękna Polka - Paulina Krupińska już zdążyła zostać wyróżniona przez popularny serwis globalbeauties.com, poświęcony wyborom i znaleźć się w pierwszej trójce, wybranej przez 86 jurorów spośród wszystkich uczestniczek tegorocznego konkursu. Najwięcej głosów zdobyła Miss Turcji, drugie miejsce zajęła Miss Boliwii.

To znakomity znak i wielka szansa dla naszej atrakcyjnej rodaczki! Co prawda, Polki jakoś nie mają szczęścia do wyborów Miss Universe (do tej pory żadna nie zdobyła tego tytułu, a największym osiągnięciem naszych reprezentantek były zaledwie dwa tytuły 3. vicemiss w 1986 i 1989 roku), ale może to właśnie czas na przełamanie złej passy? Jeśli chodzi o Paulinę, nasza rodaczka jest po prostu śliczna i jeśli ona również nie zostanie tam zauważona, podobnie jak jej poprzedniczki, wtedy chyba już naprawdę zwątpimy w gust oceniających piękne panie...


Dodał(a): BJ Wtorek 05.11.2013