Po prostu Charlie Riina

Tej pani chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Oto Charlie Riina, czyli nasza, polska Ania Krosińska – prawdopodobnie najseksowniejsza Polka, i w ogóle kobieta, na świecie.
FFN_riina_053116_bacff_52078136_midres.jpg

Pseudonim artystyczny tej gorącej dziewczyny był już u nas w serwisie odmieniany przez wszystkie przypadki. Charlie Riina, czyli tak naprawdę Ania Krosińska, urodziła się w Polsce, a konkretniej w Gliwicach. Jednak niestety dość wcześnie uczyniła nasz kraj miejscem smutnym, pozostawionym bez widoku jej boskiego ciała i wyemigrowała do Kanady.

Właściwie to może dobrze, że opuściła Polskę, bo na zachodzie jej kariera modelki rozkwitła na dobre. Miss Toronto, Miss Bielizny Playboya, Miss Hawaiian Tropic, okładki w 8 różnych wydaniach Playboya (w tym w amerykańskim). Mamy wymieniać dalej? Możemy, tylko po co, skoro widok jej krągłego i seksownego ciała Ani vel Charlie mówi wszystko.

A to jest rzeczywiście doskonałe. Wystarczy spojrzeć na wymiary – 81-61-86, miseczka C. Te liczby połączone z wyglądem Charlie, tworzą razem synonim i uosobienie czystej perfekcji. Zwłaszcza gdy odziane są w skąpe bikini (lub topless).

Jeśli więc ktokolwiek będzie kiedykolwiek podawał w wątpliwość stwierdzenie, że Polki to najpiękniejsze kobiety świata, to pokażcie mu zdjęcia Charlie Riiny (czy jak kto woli Ani Krosińskiej) i niech mu mina zrzednie.

Tymczasem i Wy nacieszcie oczy tą piękną kobietą.


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Czwartek 02.06.2016