Plażowa dziewczyna - Natalie Boras

Ciężko zobaczyć ją w ubraniu, bo najwięcej czasu spędza na plaży pokazując się w skąpym bikini i eksponując swoje niemalże idealne kształty. Ta dziewczyna uwielbia ocean i niegrzecznych chłopców.

Natalie Boras, znana w mediach społecznościowych jako Natalie B, jest dziewczyną, która nie wyobraża sobie życia bez plaży. Obecnie mieszka w Miami, a wychowywała się w położonym nad oceanem, kalifornijskim mieście Newport Beach. Jako nastolatka lubiła skakać do wody z klifów i była uzależniona od adrenaliny. Cieszymy się, że nic jej się wtedy nie stało, bo dzisiaj nie moglibyśmy się zachwycać jej pięknymi i chętnie eksponowanymi kształtami.

Jej wymiary to 81-61-86, co znaczy przede wszystkim, że to słodkie dziewczę doskonale prezentuje się bikini i na szczęście dla nas zdaje sobie z tego sprawę. Bardzo często się w nim pokazuje i gości w magazynach dla panów, sprawiając, że faceci na całym świecie ślinią się na jej widok. Niestety szanse mają u niej tylko niegrzeczni chłopcy, nieprzejmujący się konwenansami i surferzy. Słowem: jeśli profesjonalnie nie łapiesz fali, to nie złapiesz też Natalie.
Dodał(a): Paweł Zieleń /fot.:https://www.instagram.com/natamals/ Wtorek 18.07.2017