Plażowa dziewczyna - Madison Edwards

Dzięki niej oficjalnie uznajemy Australię za kraj nie tylko kangurów, ale również pięknych modelek. Nie ma nic lepszego niż widok Madison Edwards w stroju kąpielowym. No chyba że jest z koleżanką.

Ta modelka ma wygląd klasycznej plażowej kobiety, co w skrócie oznacza, że bardzo często można zobaczyć ją opalającą się w kostiumie kąpielowym. Bo jak śpiewał Rysiu, dziewczyny lubią brąz.

Blondynka o brązowych oczach i równie brązowej skórze. Tak można najprościej opisać  Madison Edward, której wymiary wynoszą 86-64-81. Takie liczby najlepiej wyglądają z miseczką C. Czyli wszystko się zgadza.

Tytuł klasycznej plażowej dziewczyny – jak określona została na stronie internetowej - zyskała nieprzypadkowo. To właśnie w pejzażu gorących piasków i przy oceanie można zobaczyć ją najczęściej.

Madison równie często co na plaży, pojawia się z chłopakiem Adamem Frkovicem. I to obojętnie czy mówimy o mediach społecznościowych, czy rzeczywistości. Na szczęście widok faceta wynagradza pojawianie się również z koleżankami po fachu, a w szczególności Emmą Rose (sprawdź jej galerie).


Urodziła się w australijskim mieście Brisbane, a obecnie mieszka w Sydney. Ma zaledwie 21 lat, a już zdążyła współpracować z wieloma markami odzieżowymi i magazynami. Jej dorobek jest oszałamiający, biorąc pod uwagę, że karierę w modellingu zaczęła, kiedy weszła w pełnoletniość.
Została modelką dzięki swoim zdjęciom wrzucanym na Instagrama. To na tym portalu społecznościowym została dostrzeżona i zaproponowano jej profesjonalną współpracę. Zastanów się więc dwa razy, jeśli postanowisz wykpić selfie jakiejś koleżanki. Być może za kilka lat będziesz ją oglądał na bilboardach i stracisz swoją szansę na randkę.


Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: https://www.instagram.com/madi_edwards/ Poniedziałek 06.03.2017