Piersi Upton w stanie nieważkości

Zobacz jak zachowuje się obłędne ciało tej supermodleki, gdy nie działa na nie grawitacja. Piersi Kate Upton były fotografowane już w prawie każdych warunkach, dlatego w tym roku postanowiono `opstrykać` je w samolocie w stanie nieważkości.
upton sports illustrated 2014

Kate Upton to modelka światowego formatu, która uczestniczyła w najpiękniejszych sesjach, w najwspanialszych lokalizacjach na Ziemi. Dlatego producenci katalogu kostiumów kąpielowych Sports Illustrated postanowili zabrać Brytyjkę z naszego globu. Na szczęście tylko na niedługi czas, by zrobić jej sesję w stanie nieważkości.

upton sports illustrated 2014
Sesja Zero Gravity dla katalogu Sports Illustrated Swimsuit 2014 odbyła się na pokładzie Boeinga 727, który wyniósł całą ekipę na wysokość ok. 7300 metrów, po czym zaczął agresywną `wspinaczkę` na pułap 9700 metrów. Gdy osiągnął tę granicę, intensywnie obniżał poziom do wyjściowego. Wtedy to kręgosłup modelki mógł poczuć ulgę, bo jej biust nie ważył ani grama. Stan nieważkości trwał mniej więcej 30 sekund. Tę procedurę prawdopodobnie powtórzono 17 razy.
belka_zobacz-polecana-galer.jpg
Falujące ciało Kate Upton zarejestrowały aparaty i kamery Sports Illustrated, a efekty sesji można oglądać w najnowszym katalogu kostiumów kąpielowych, który ukazał się w Walentynki. Oprócz oryginalnych zdjęć w środku magazynu, seksowna Brytyjka zdobi również tylną okładkę. Frontową okupowała w 2012 i w 2013 roku – wtedy foty robione były na Antarktydzie. Bieżący numer jest jubileuszowy – do tej pory ukazało się ich 50, wydawanych co roku.
Jeśli chcesz przeżyć to samo, co Kate Upton, zgłoś się do firmy Zero G, która za 4950 dolarów pomoże zrzucić Ci wszelkie ciężary dźwigane na co dzień, przynajmniej na chwilę.


upton sports illustrated 2014Dodał(a): pinky / fot.: swimsuit.si.com Środa 19.02.2014