Piękna i wyluzowana - Brooks Nader

Swoje piękne ciało pokazuje głównie od przodu, prężąc się w skąpym bikini albo bieliźnie. Brooks Nader to dziewczyna z sąsiedztwa, którą tak jak nas, bawią internetowe memy.

Jak sama mówi, rzadko zamieszcza zdjęcia pupy w mediach społecznościowych, bo nie uważa, żeby kogokolwiek interesowały fotki kogoś od tyłu. Zdarza jej się eksponować pośladki, ale jest to bardzo rzadkie. Uwagę mężczyzn na całym świecie Brooks Nader przyciąga głównie portretami robionymi od przodu, na których eksponuje swe niewątpliwe wdzięki w skąpych strojach kąpielowych i bieliźnie.

Jej wymiary to 81-58-86, a piersi nosi w miseczce C. O tym jak dostała się do branży modellingowej niewiele mówi, ale dzięki swojemu pięknemu ciału zdążyła już pozować dla wielu firm produkujących bikini i kosmetyki.

Na zdjęciach wydaje się typową dziewczyną z sąsiedztwa. Można ją zobaczyć dobrze się bawiącą nad basenem, albo próbującą zjeść wielkiego hamburgera. Poza tym nie ma problemu ze zdradzeniem, co ją najbardziej kręci w facetach. Aby przykuć jej uwagę należy ją rozbawić, najlepiej śmiesznym memem. Tylko nie spamujcie jej skrzynki mailami z linkami do obrazków. Próbowaliśmy i nie doczekaliśmy się odpowiedzi.

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: https://www.instagram.com/brooksnader/ Poniedziałek 12.06.2017