Piękna i karzeł

Spokojnie, Chuy Bravo nie obraża się za takie określenie jego przypadłości. Niedobór wzrostu w jego przypadku dał mu rozpoznawalność i karierę u boku jednej z najlepszych gospodyń talk show. Nie, nie jest to dziewczyna ze zdjęć, choć też jest pewnie w czymś dobra... I tak - są zdjęcia jej samej w galerii!
piekna-i-karzel.jpg

Chuy Bravo i Yenitza Munoz prowadzą swoją audycję radiową "Chuy & Yenitza Show" w internetowej rozgłośni IHeart Radio. 60-letni facet urodzony w Meksyku w latach 2007 – 2014 występował u boku Chelsea Handler w jej talk show. Był jej pomocnikiem, ale też i kozłem ofiarnym wkrętów i żartów. Opinia publiczna zarzucała nawet kobiecie wykorzystywanie kolegi i wystawianie go na pośmiewisko. Ale taka trochę była rola Chuya, który doskonale spisywał się w niej, ale przede wszystkim świadomie godził się być popychadłem.

Mierzący 130 cm wzrostu Chuy Bravo urodził się w Meksyku jako Jesús Melgoza. Jednak w wieku 15 lat przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych. W latach 90. zajął się aktorstwem i grywał bardzo drobne epizody, np. w „Piratach z Karaibów”. Niestety po przejściu Chelsea z programem do Netfliksa, jej pomocnik nie dostał w nim żadnego stanowiska. Facet działa na rzecz alkoholików w swoim rodzinnym mieście. Sam do niedawna miał problem z nadużywaniem procentów.Z kolei Yenitza Munoz jest Amerykanką, choć z latynoskimi korzeniami w poprzednim pokoleniu. Jest aktorką, choć grała jeszcze mniejsze epizody niż Chuy, ale jej głównym zajęciem jest dziennikarstwo. Pisze, prowadzi audycje internetowe i radiowe. Oprócz tego, z racji atrakcyjnego ciała, czasem jest modelką.

W tej sesji oboje gospodarze programu reklamowali znaną nam już wodę mineralną, ale i przy okazji swój autorski program. Spokojnie, ustawiliśmy zdjęcia pary na końcu, byś na początku mógł delektować się panią redaktor.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Poniedziałek 29.08.2016