Perfekcyjna Polka? Weronika Bielik

Długo się zastanawialiśmy, czy pokazać Wam Weronikę. Ale nie dlatego, że może się Wam nie spodobać. Po prostu obstawiamy, że musiałeś już ją widzieć, bo obok tej dziewczyny nie da się przejść obojętnie. No i chowaliśmy ją też trochę z zazdrości...

Jest wiecznie uśmiechnięta, optymizm aż od niej bije. Do tego ma perfekcyjne pośladki, piersi, buzię, włosy, uda, łydki, dłonie, stopy, ramiona, zęby i całą resztę ciała. Jej śledziona też na pewno jest perfekcyjna! Weronika to jedna z najpopularniejszych dziewczyn polskiego Instagrama. Ale z racji że właśnie w kraju nad Wisłą przyszło jej żyć, jest też za powyższe przymioty jedną z najbardziej znienawidzonych lasek. Dlatego też wykłada kawę na ławę i otwarcie mówi o plastyce piersi. Przy czym podkreśla, że to jedyna operacja plastyczna, której się poddała.

No bo przecież nie można być tak pięknym, młodym, cieszyć się życiem, a do tego studiować prawo i mieć tylu fanów. Za pięknie to wygląda. Otóż nie. Jak się zapieprza w siłowni, jak się dba o swoją fizyczność, jak się wyrzuci z głowy negatywne myśli i jak się nie pluje żółcią, tylko jest się miłym dla wszystkich dookoła, to się promienieje jak Weronika.


Jednak żeby nie było tak kolorowo, doszukaliśmy się w przeuroczej dziewczynie jednej wady. Niestety jest kluczowa i niestety dyskwalifikuje Weronikę w naszych oczach. Jest mężatką. A przynajmniej tak donoszą nasze koleżanki z innej redakcji...

Sonda

Czy Weronika powinna pojawić się w CKM?

Kim jest Weronika Bielik? Podobno trenerką. I to nas przekonuje, bo tak perfekcyjne ciało to efekt świadomej diety i katorżniczych treningów, a wyćwiczenie takiej pupy nie jest proste. Do tego promuje różne produkty w ramach współpracy z niektórymi firmami. I mamy nadzieję, że przy tym zostanie, bo jeśli, nie daj Boże, zrobiłaby po studiach specjalizację sędziowską, to toga zakryje wszystkie jej wdzięki. Choć wtedy i tak pewnie będzie tryskała seksapilem.

Weronika na Instagramie

InstaPolki to cykl autorskich materiałów, w którym promujemy najpiękniejsze polskie dziewczyny z Instagrama. Jeśli chcesz, żebyśmy napisali o Tobie, otaguj swoje zdjęcie #ckminstapolki lub oznacz nas na swoim zdjęciu www.instagram.com/ckm_instapolki.
Dodał(a): Jasiek / fot.: instagram.com/instagram.com/veronicabielik Środa 24.01.2018