Perfekcyjna latynoska - Vida Guerra

Ma 43 lata i ciało, o jakim jej rówieśniczki mogą tylko pomarzyć. Ta pochodząca z Kuby seksbomba zatrząśnie waszym światem i nie pozwoli o sobie zapomnieć.

Zainteresował się nią sam Kapitan Ameryka. Tak przynajmniej twierdziły brukowce w 2008 roku, rozpisujące się na temat rzekomego romansu Chrisa Evansa i Vido Guerry. Nie zdziwilibyśmy się, gdyby superbohater potajemnie wzdychał do tej kubańskiej seksbomby, która chociaż już nie jest najmłodsza, wciąż ma ciało, o jakim mogą marzyć nastolatki. Dodatkowo jest pokryta odpowiednią dawką brązu, bo uwielbia wystawiać na słońce swoje krągłości i eksponować wdzięki w skąpym bikini. Lub bez niego.

Ma 43 lata, a jej wymiary to 94-64-94, piersi zaś chowa pod miseczką C. Takie kształty zapewniły jej miejsce w rankingu 100 najseksowniejszych kobiet czasopisma FHM w 2005 roku, a także dwukrotną nagrodę dla najlepszych pośladków. Najbardziej popularna była w latach 2002-2006. Kariera w show biznesie została zakończona za sprawą pewnego hakera, który włamał się do telefonu modelki i opublikował jej nagie zdjęcia.

W ciągu kilku lat była królową magazynów dla panów i występowała w teledyskach gwiazd muzycznych, takich jak P. Diddy, Nelly, a nawet Kanye West. Sama również nagrywała piosenki, jednak po wspomnianej aferze z roznegliżowanymi fotkami wytwórnia zerwała kontrakt uznając, że kobieta dopuściła do wycieku, aby zyskać jeszcze większy rozgłos.

Na chwilę ponownie zrobiło się o niej głośno w 2011 roku, kiedy wystąpiła nago w sesji dla PETA, mającej promować wegetarianizm. Niestety Vida nie je mięsa. Nie pochwalamy takiego podejścia, ale jeśli to jej sekret na utrzymywanie seksownych kształtów, to nie mamy nic przeciwko.

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/vidaguerra/ Poniedziałek 24.04.2017