Pełne kształty modelki - Lisandra Silva

W 2011 roku paparazzi widzieli jak dowożoną ją do posiadłości Silvio Berlusconiego na słynną imprezę `bunga bunga`. Nie dziwimy się, ówcześnie 23-letnia Kubanka zgarniała wiele nagród na konkursach piękności.
Lisandra-Silva.jpg

Dziś ma 28 lat i nadal zajmuje się modelingiem. Nie ma typowo wybiegowych kształtów, co w przypadku Latynoski byłoby zdecydowanie niewskazane. Lisandra Silva ma pełne piersi, krągłe pośladki i obfite biodra. I właśnie tym nas urzeka, że jest kobietą z krwi i kości, a nie wychudzonym wieszakiem.

W 2010 roku w wyborach Miss Atlantic International zajęła trzecie miejsce. Obecnie również startuje w konkursach piękności, ale niższej rangi. Chciałaby pracować w telewizji, a także podróżować i poznawać nowe kultury. Czyli tak jak większość modelek wkraczających w wiek, kiedy nagle trzeba zająć się „prawdziwym życiem”, a nie ma się doświadczenia albo umiejętności, by robić coś innego niż uśmiechanie się do kamery i latanie po świecie. Ale twierdzi, że jest zdeterminowana i skupiona na swojej ścieżce rozwoju, więc trzymamy za nią kciuki.Przy okazji jednych z konkursów piękności zapytano ją o parę szczegółów dotyczących jej życia. Lisandra Silva jest singielką, boi się żab, ale nie może żyć bez muzyki, rodziny, niespodzianek, pracy i miłości – rzecz jasna. Tej szuka u facetów zabawnych, romantycznych i umiejących ją zaskoczyć. Czytam o jej preferencjach i zastanawiam się: czy wszystkie modelki guglują odpowiedzi na te pytania z tego samego źródła?
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Poniedziałek 02.05.2016