Paris Hilton - kiedyś i dziś

Paris Hilton przekroczyła już trzydziestkę!

Paris Hilton CKM

Paris Hilton ma już 31 lat. Postanowiliśmy sprawdzić, co słychać u naszej gwiazdy i czy bardzo zmieniła się od czasów sesji okładkowych dla naszego magazynu. Dla przypomnienia, piękną Paris mogliście podziwiać w CKM w lutym 2006 i październiku 2009.
Paris Hilton CKMParis Hilton CKM
Paris Hilton jest typową celebrytką. Mimo że próbowała swoich sił jako aktorka, piosenkarka, modelka, a nawet projektantka mody, głównie znana jest z tego... że jest znana. W mediach głośno było o niej także z powodu jej licznych romansów, m.in. z aktorami takimi jak: Leonardo DiCaprio, Colin Farrell, Edward Furlong, Jamie Kennedy, Jared Leto i Simon Rex. Spotykała się również z milionerami: Brandonem Davisem, Parisem Latsisem, czy Stavrosem Niarchosem III, bokserem Oscarem De La Hoya, modelem Jasonem Shawem, Nickiem Carterem z Backstreet Boys, synem Stinga - Jakiem Sumnerem i piosenkarzem Deryckiem Whibley. Z Rickiem Solomonem nagrała film porno, który trafił do sieci, a potem został wydany pod dwuznacznym tytułem "1 Night in Paris". Stąd też wiadomo np., że Paris lubi seks oralny.

W 2006 roku Hilton została przyłapana na jeździe po pijaku i skazana na karę grzywny, trzyletni nadzór sądowy oraz zawieszenie ważności prawa jazdy w okresie nadzoru sądowego. W 2007 roku z powodu prowadzenia auta bez ważnego prawa jazdy została skazana na 45 dni aresztu. Karę odbyła w luksusowym pierdlu dla VIP-ów. We wrześniu 2010 dostała rok więzienia w zawieszeniu, 200 godzin prac społecznych i przymusową kuracje odwykową z powodu posiadania kokainy.

A oto jak Paris prezentuje się w 2012 roku!
Paris Hilton 2012
Paris Hilton 2012
No, no... Figurka nadal bardzo apetyczna!


Dodał(a): ckm.pl, fot. FameFlynet Środa 14.11.2012