Pamela Anderson wrzuciła odważne fotki. Tak świętowała urodziny

Pamela Anderson skończyła 53 lata. Od ponad pół wieku rozpala wyobraźnię milionów mężczyzn na całym świecie. Z okazji urodzin pochwaliła się odważnymi fotkami.

Legenda „Słonecznego patrolu” przyszła na świat 1 lipca 1967 roku w Ladysmith w Kanadzie. Jako młoda dziewczyna podjęła pracę instruktorki fitnessu w Vancouver. W 1989 roku jej twarz pojawiła się na telebimie podczas rozgrywek futbolowych, co spotkało się z żywą reakcją publiczności. Tak, Natalia Siwiec wcale nie była pierwsza.

CZYTAJ TAKŻE: NAOMI CAMPBELL KOŃCZY 50 LAT. TAK DZIŚ WYGLĄDA IKONA LAT 90. 

Jej pierwsza przygoda z modelingiem to kontrakt z lokalnym browarem. 
O tym, że Pamela przeszła do kultury masowej jako następczyni Marylin Monroe w roli blond symbolu seksu nie trzeba nikogo przekonywać, są jednak fakty z życia Pameli, o których wiedzą jedynie najwierniejsi fani.1. Piersi gwiazdy mają swoje imiona
Najbardziej charakterystyczna część jej wizerunku – zaraz po brwiach „w niteczki” – to biust. Pamela każdej ze swoich piersi nadała imię. Pancho i Lefty – bo tak nazywają się skarby aktorki, to prawdopodobnie imiona lekarzy, którzy na przestrzeni lat zajmowali się biustem gwiazdy. A ten raz się zmniejszał, raz powiększał. 

2. Dwa razy wychodziła za maż za tego samego faceta
Tym szczęściarzem był Tommy Lee. Para dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Każde ich małżeństwo kończyło się rozstaniem. Zresztą żaden ze związków Pameli nie przetrwał próby czasu – jej ostatnie małżeństwo przetrwało 12 dni. 

3. Napisała list do prezydenta Obamy
Pamela to nie tylko ładna buzia, ale także aktywistka. Zwróciła się do Bracka Obamy, aby ten rozważył legalizację marihuany. I jak jej nie kochać?

4. Nie dość, że ładna to i mądra
Pamela napisała dwie książki oparte na motywach autobiograficznych. Spotkały się one z ciepłym przyjęciem publiczności.

5. Gotowa na wszystko
Dla roli w filmie „Żyleta” wycięła sobie dwa żebra oraz zrobiła tatuaż. W uznaniu dla swoich zasług otrzymała Złotą Malinę za najgorszy debiut aktorski. 

Dodał(a): Adam Barabasz / Instagram Poniedziałek 06.07.2020