Paige Nicole Woolen - seksbomba z Miasta Aniołów

Ponętna Paige wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Choć twierdzi, że jej ulubione zajęcie to leżenie na kanapie, to ciężko nam uwierzyć, że takie ciało wzięło się znikąd. No i koniecznie trzeba się dowiedzieć, gdzie sprzedają takie kanapy.
Paige dorastała na przedmieściach Los Angeles i jest najmłodsza z trójki rodzeństwa. Zawsze podkreśla, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Bliscy wspierają nie tylko jej życiowe wybory, ale także pomagają jej w prowadzeniu biznesu, kiedy sesje zdjęciowe zmuszają modelkę do podróży. Bo oprócz pozowania do zdjęć, co wychodzi jej doskonale, Paige prowadzi studio pilatesu w rodzinnym mieście.

ZOBACZ TAKŻE: JULIA ROSE - PIERSI NA WOLNOŚCI

Sama o sobie mówi, że jej największą zaletą jest empatia, która pozwala spojrzeć na świat i innych ludzi z odmiennej perspektywy. Naprawdę seksowna czuje się po treningu, spocona, a jej twarz jest czerwona z wysiłku. Jesteśmy w stanie sobie wyobrazić inną sytuację, w której mogłaby wyglądać podobnie, ale niech to pozostanie niewypowiedziane.

Jej facet marzeń powinien zabrać ją na piknik i natychmiast znaleźć nić porozumienia z jej psem. W innym wypadku może zapomnieć o jakiejkolwiek szansie na relację z Paige. Miałbyś odwagę spróbować?


Dodał(a): CKM.PL / fot. Instagram Czwartek 18.06.2020