Padma Lakshmi - MILF egzotyczny

W wieku 21 lat zaczęła pracę w modelingu i była pierwszą hinduską modelką na wybiegach Paryża czy Mediolanu. Później doszło jeszcze aktorstwo, ale to kuchnia kręciła Padmę najbardziej.
padma-otw.jpg

46-letnia Padma Lakshmi napisała swoją pierwszą książkę o jedzeniu 17 lat temu. „Easy Exotic” w 1999 dała jej nagrodę dla nowicjuszy w branży kucharskich publikacji. Później nagrywała różne bloki kulinarne, a potem całe programy. Od 2006 prowadziła Top Chefa, za co dostała nagrodę dla najlepszej prowadzącej.

Generalnie gdziekolwiek się nie pojawiła, tam zgarniała wszystko. Za nagrodę główną uważała swojego męża – hinduskiego pisarza Salmana Rushdie`a. Porównywała go do Hemingwaya i mówi, że uwiódł ją słowami, gdy chciał się z nią spotkać na lunch. Była zaskoczona, że wielki artysta zainteresował się dziewczyną piszącą książki kucharskie. Zjedli razem w parku, po czym wylądowali w łóżku, a później przed ołtarzem. Ich małżeństwo przetrwało trzy lata.

Padma Lakshmi choruje na endometriozę. To przypadłość typowo kobieca, której opisywać nie będziemy, ale związana jest z drogami rodnymi i powoduje u kobiety olbrzymi ból, głównie w trakcie seksu. Rushdie nie mógł się pogodzić z ciągłymi „wymówkami” żony i brakowało mu intymności małżeńskiej. W 2007 rozwiedli się, bo pisarz czuł się urażony i odrzucony. Mimo że już wiedział o jej chorobie. Miał ją nazwać „złą inwestycją”...Ale to dało jej jeszcze więcej siły, by jeszcze więcej pracować. Padma Lakshmi pisała do poczytnych magazynów i gazet, prowadziła coraz więcej programów, wypuściła swoją kolekcję biżuterii, zastawy stołowej, a także linię herbat i przypraw czy mrożone posiłki na bazie ryżu organicznego.

MILFą jest, bo ma 6-letnią córkę ze związku z przedsiębiorcą Adamem Dellem (bratem Michaela Della – twórcy imperium komputerowego). To jedyny równolatek, z którym była bliżej. Pierwszy mąż to rocznik 1974, a kolejny facet, którego przeżyła – miliarder Teddy Forstmann – był z rocznika 1940.

Jeśli więc jesteś młodszy, możesz jedynie pomarzyć o pięknej Hindusce. Chyba że zechce się odmłodzić. Ale patrząc ciało Padmy Lakshmi w bikini, nie musi tego robić.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Środa 23.11.2016