Oscarowa dziewczyna - Lorena Rae

Piękna Niemka brzmi dla ciebie absurdalnie? Jak zobaczysz fotki Loreny Rae zmienisz zdanie. Ma 22 lata i aktualnie podbija świat mody, a jej niewątpliwe i chętnie eksponowane wdzięki docenił sam Leonardo DiCaprio.

Ta dziewczyna sławę zdobyła za sprawą konta na Instagramie, gdzie na zdjęciach lubi prezentować się w bieliźnie, bikini, albo w ogóle nago. Za sprawą popularności jej konta w mediach społecznościowych, dostała ofertę od amerykańskiej agencji modelek. I teraz robi światową karierę. Bardzo słusznie, bo ma się czym chwalić. Przeglądając jej fotki, z pewnością nie spodziewałbyś się, że Lorena Rae pochodzi z Niemiec.

Modelka ma 22 lata, a jej wymiary to 86-66-92, a więc niewiele brakuje jej do bycia ideałem. Takie zdanie ma na pewno Leonardo DiCaprio. Paparazzi wypatrzyli gwiazdora z Loreną podczas festiwalu filmowego w Cannes w 2017 roku. I jeśli powtarzane w tabloidach plotki o ich rzekomym romansie są prawdziwe, to nie wiemy, czy bardziej zazdrościć aktorowi zdobytej statuetki Oscara, czy partnerki.

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: https://www.instagram.com/lorenara__/ Wtorek 04.07.2017