Ona naprawdę ma 50 lat! Ultra MILF

Gdy pojawia się publicznie z synem (22 lata), wszyscy gratulują mu świetnej dziewczyny. Liu Yelin nie zmienia się z wyglądu od 30 lat.
liu-yelin-otw.jpg

Liu Yelin ma za chwilę skończy 50 lat. Trudno w to uwierzyć, patrząc na jej zdjęcia w mediach społecznościowych. Ale jej stan urody, to oprócz zapewne genów, dbanie o kondycję, skórę i zdrowie. Ale nie mówimy tu o zabiegach upiększających czy korygujących ciało ani też o specjalnych kremach czy okładaniem się naturalną roślinnością albo nacieranie wydzielinami zwierząt. Liu w ogóle rzadko używa kosmetyków i prawie wcale nie nakłada make upu.

Chinka urodzona w prowincji Henan w 1967 roku od 30 lat uprawia sport. Najbardziej lubi pływać, a najlepiej wychodzi jej to w zimie. I wszystkie morsy zachodzą wtedy w głowę, jak ta drobniutka Azjatka, bez ochronnej warstwy tłuszczu wytrzymuje w lodowatej wodzie.

Oprócz morsowania, trenuje też boks i chwyta za niewielkie ciężary. Dorzuca do tego jazdę na rowerze i zdrowe odżywianie. Dzięki temu wszystkiemu powtarza, że wciąż czuje się jak 15-latka. Jej motto życiowe może tłumaczyć jej zacięcie: „Jeśli myślisz, że wyglądasz marnie, to dlatego że nie spociłeś się wystarczająco”.


Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: Liu Yelin Środa 31.05.2017