Olga Goloburda – wygimnastykowana tancerka go-go

Ta dziewczyna jest w stanie wykonać na rurze takie akrobacje, o których wam się nawet nie śniło. A do tego robi to z takim wdziękiem, jakby grawitacja nie miała na nią żadnego wpływu.

Uwielbiamy wygimnastykowane dziewczyny i wiemy, że wy też. Pamiętacie seksowną Daisy Lea, do której w naszym serwisie przylgnął przydomek „dziewczyna z gumy”? Teraz odkryliśmy kolejną świetną laskę, która ma bardzo duże szanse, by na dobre przejąć tę ksywkę.

Ogla Goloburda to bowiem dziewczyna tak wygimnastykowana, że jest w stanie wykonać dowolną akrobację, która przyjdzie wam na myśl i wszystkie inne, o których nawet byście nie śmieli pomyśleć – a to wszystko wisząc głową w dół na rurze.

Wszystko dlatego, że Olga jest jedną z najlepszych tancerek go-go w Europie, a na co dzień jej pokazy można zobaczyć w jednej z najbardziej prestiżowych agencji rozrywkowych (nie mylić z towarzyskimi!) w Europie - w monachijskiej Burdagrin. Jesteśmy niemal pewni, że dziewczyna nie może opędzić się od kolejnych zleceń. Wy zaś możecie zobaczyć namiastkę jej umiejętności w naszej galerii i na jej Instagramie.  Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/burdagrin/ Wtorek 19.09.2017