Ola Daniel - dziewczyna z koniem

Dobrze traktuj zwierzęta, a wtedy Ola będzie dobrze traktowała ciebie. Poznaj piękną miłośniczkę koni z majowego wydania CKM!

ola-daniel-ckm.jpg

CKM: Poznajmy się...
Ola Daniel: Cześć, jestem Ola. Pochodzę z małego miasteczka i dopiero rozpoczynam swoją karierę, więc czuję się bardzo wyróżniona obecnością w CKM.

CKM: Co jest twoją największą pasją?
Ola Daniel: Konie! Jeżdżę konno odkąd skończyłam 10 lat. Rekreacyjnie i sportowo – startuję w różnych zawodach.

CKM: Skoro jeździsz w zawodach, to czy możesz sobie pozwolić na imprezy w weekendy?
Ola Daniel: Ten sport wymaga wielu wyrzeczeń i zaangażowania. Ale, jeżeli potrafimy świetnie gospodarować czasem, a nasz dzień jest zaplanowany, to spokojnie da się imprezować.

CKM: A ty potrafisz świetnie gospodarować czasem?
Ola Daniel: Najlepiej (śmiech)!

CKM: Czy jazda konna wymaga jakiejś szczególnej diety?
Ola Daniel: W świecie modelingu nienaganna sylwetka jest nieodłącznym elementem – ale tutaj nie. Jednak ciężko złapać zbędne kilogramy, gdy trenujemy codziennie i zajmujemy się koniem w stajni. Jednak ja dodatkowo dbam o sylwetkę dietą oraz treningami na siłowni.

CKM: Twój koń nazywa się Boliwia. Lubisz latynoskie klimaty Ameryki Południowej?
Ola Daniel: Imię mojego konia jest zupełnie przypadkowe. Boliwię kupiłam, gdy miała trzy lata i już była tak nazwana. Ale coś w tym jest – kocham ciepłe, egzotyczne kraje.

CKM: Czy to właśnie Boliwia jest wytatuowana na twoim lewym boku?
Ola Daniel: Blisko. To geometryczna głowa konia z dwiema literkami po bokach: „M” i „B”. To są pierwsze litery imion moich dwóch ukochanych koni – Magii oraz właśnie Boliwii. Zajęły one tak ogromną część mojego serca, że chciałam je upamiętnić i nosić do końca życia.


CKM: Mężczyzna też musi kochać zwierzęta, żeby dostać się do twojego serca?
Ola Daniel: Osoba, która dobrze traktuje zwierzęta, będzie taka sama dla ludzi. Wszystko działa w dwie strony.

CKM: Wolisz facetów gorącokrwistych, z temperamentem, czy jednak zimnokrwistych i bardziej statecznych?
Ola Daniel: W życiu kieruję się zasadą złotego środka – nie przesadzam ani w jedną, ani drugą stronę. Wiem, że każdy człowiek jest na swój sposób wyjątkowy,
a to czas jest miernikiem naszych wyborów.

CKM: Twój kolejny wybór to warsztaty teatralne.
Ola Daniel: Tak, fascynuję się aktorstwem, teatrem i kinem. Staram się też uczęszczać na różnego rodzaju warsztaty, aby poszerzać swoją wiedzę. Planuję również zdawać do szkoły filmowej, więc kto wie, może za jakiś czas usłyszycie o mnie nie tylko z powodu sesji w CKM?

To był wywiad. Gorące zdjęcia Oli znajdziesz w tylko w nowym majowym numerze CKM – już w kioskach!

CKM_05_18.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.Dodał(a): CKM Poniedziałek 07.05.2018