Ogromny talent - Jojo Babie

Nasza ulubiona Azjatka bez przerwy pokazuje swoje krągłości i pozwala cieszyć oczy obfitym biustem. Jojo Babie rozgrzewa nas do czerwoności egzotyczną urodą i pięknym ciałem.


Naprawdę nazywa się Jojo Von Southi. I chociaż określa się jako „twoja ulubiona Azjatka”, to urodziła się i dorastała w Kansas niczym Dorotka z „Czarnoksiężnika z krainy Oz”. Aktualnie mieszka w południowej Kalifornii, co zawsze było jej marzeniem, więc można się pokusić o stwierdzenie, że trafiła do czarodziejskiego świata, pełnego pięknych kobiet.

Przyjęła pseudonim Babie, aby łatwiej było zapamiętać jej nazwisko. Jeśli się na nią spojrzy nie będzie się w stanie zapomnieć o innej rzeczy. Samozwańcza modelka ma już prawie siedem milionów fanów na Instagramie, a ta liczba nie przestaje rosnąć. Dwoma głównymi powodami takiej sytuacji, są z pewnością jej wielkie piersi.

Jej wymiary to 98-64-98. Jest więc bardzo dobrze. Jest dumna ze swoich kształtów. Jej mottem życiowym jest „kiedy życie daje ci krągłości, przyjmij je”. Oczywiście zgadzamy się, ale zwróciliśmy też uwagę na jej ulubiony hashtag, czyli #KUBoobs, pod którym publikowane są zdjęcia piersi.

Jojo Babie jest twarzą i ciałem firmy Protein World, produkującej suplementy diety. Marka płaci jej za pozowanie w obcisłych i wiele odsłaniających ubraniach sportowych, co nas bardzo cieszy. Co więcej zgadzamy się z opinią wielu jej fanów, że piersi tej dziewczyny potrzebują osobnego konta na Instagramie. Widzimy przecież jak im tam ciasno w kadrze.
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/jojo_babie/?hl=pl Piątek 31.03.2017