Nowy standard piękna? Iskra Lawrence

Iskra Lawrence, mimo że chcielibyśmy jej przypisać polskie obywatelstwo ze względu na imię, które w naszym języku rozpoznajemy, jest Brytyjką urodzoną w Worcestershire. Jednak jej waleczność ma wiele wspólnego z tym, co uważamy za swój narodowy przymiot.


A walczy o to, by nie nazywać jej modelką „size plus”. Mówi, że ma normalne, kobiece kształty, a idąc tropem tych, którzy przypinają jej metkę dziewczyny o puszystych rozmiarach, musieliby to zrobić wobec 60-80% wszystkich kobiet. Dodaje, że podczas gdy ona nosi rozmiar 14, modelki wybiegowe mieszczą się w rozmiar 8 czy 6. Wymiary Iskry Lawrence to 97-74-109 i miseczka D.Być może to przez jej seksapil, może świadomość atutów własnego ciała, a może przez to, że często pokazuje się w skąpych strojach na Wyspach Brytyjskich zyskuje coraz większą popularność. Lokalne media zaczynają przypinać jej inną metkę, z której tym razem może być zadowolona. Twierdzą, że Iskra Lawrence wyznacza nowe standardy piękna i będzie świeżą ikoną seksapilu. Trudno się z tym nie zgodzić.Widać, że Iskra świetnie czuje się w swoim ciele i wie, jak podkreślić swoje największe atuty, choć nie chowa tego, czego zazwyczaj wstydzą się inne modelki czy regularne dziewczyny. Skórka pomarańczowa, cellulit, wałeczek na brzuchu? Modelka o pełnych kształtach nie ma z tym problemu i pokazuje się na zdjęciach, które nie przeszły jeszcze drastycznej obróbki.

Na ile Ty w standardowej męskiej skali 1-10 oceniasz Iskrę?Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: instagram.com Środa 20.01.2016