Nina Serebrova – boska Rosjanka

Seksowne fotki tej boskiej Rosjanki są tak gorące, że najprawdopodobniej byłyby w stanie roztopić wieczną zmarzlinę syberyjską i sprawić, że roślinność tundry, zmieniłyby się w palmy. Poznajcie więc Ninę Serebrovą.

Wśród wielu uroków i zalet Rosji, trzy z nich są zdecydowanie największe i przynoszą światu największą radość. Są to: wódka, kawior i rosyjskie kobiety. Te ostatnie, podobnie jak Polki i wszystkie Słowianki, sprawiają, że faceci od Władywostoku po Los Angeles i od Petersburga po Sydney tracą głowę i szaleją z zachwytu. Zaś wśród tych wszystkich pięknych kobiet, Nina Serebrova jest zdecydowanie w samej czołówce.

Nina urodziła się na Białorusi, jednak całe życie spędziła w Moskwie i sama uważa się także za Rosjankę. Zresztą to właśnie w stolicy Rosji udało jej się zrobić prawdziwą karierę – oczywiście głównie za sprawą jej aktywności w mediach społecznościowych i gorących fotek jej boskiego ciała, o które dba, regularnie ćwicząc na siłowni.


W tej chwili instagramowe konto Niny śledzi półtora miliona obserwatorów, fanów jej zabójczego piękna, które zamyka się w liczbach 82-60-87. Nina zaś doskonale wie co zrobić, jak się ubrać, gdzie zakryć, gdzie odsłonić i jak zapozować, by owe wymiary uwydatnić jeszcze bardziej i by rzesza jej fanów powiększała się każdego dnia o kolejne osoby. My zdecydowanie należymy już do tego grona i jesteśmy pewni, że gdy zobaczycie te fotki, to do nas dołączycie.

I wierzcie nam, ledwo udało nam się ograniczyć do tych 10, z chęcią wrzucilibyśmy tu wszystkie fotki, które Nina kiedykolwiek zrobiła.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Czwartek 13.10.2016