Niezwiązana dziewczyna - Carmella Rose

Nie lubi BDSM, ale ma swoje za uszami. Kręci ją seks w miejscach publicznych, pod warunkiem, że w grę wchodzą dodatkowo uczucia. I chociaż nie możemy jej związać, to ona nas związała ze swoimi zdjęciami.

O Carmelli Rose już pisaliśmy, ale z powodu jej występów z koleżanką Kyrą Santoro. A właściwie to z okazji tego, że obie panie eksponowały pośladki na plaży. Wiedziały jak przykuć naszą uwagę. Zdecydowaliśmy jednak, że modelka z Miami zasługuje na oddzielną galerię. W końcu nie można pozwolić kobiecie rozbierać się na darmo.

Bo chociaż jest dość grzeczną i romantyczną dziewczyną, to twierdzi, że duże ilości tequili i rozstanie usprawiedliwiają jednonocną przygodę. Bardziej jednak kręci ją uczucie. No cóż, my pałamy do niej wielkim i ciepłym uczuciem, kiedy przeglądamy zdjęcia na Instagramie.

Zresztą nie tylko my. Ponad milion osób nie może się mylić. Dokładnie tyle Carmella ma fanów na swoim profilu. Nic dziwnego skoro na co drugim zdjęciu jest prawie naga, a także lubi pozować z równie skąpo ubranymi koleżankami. Na sesjach obiektywy pewnie płoną.


Dziewczyna posiada najdłuższe nogi jakie widzieliśmy. Serio, sięgają jej niemalże pod sam biust. Chciałoby się powiedzieć, że pod szyje, ale wtedy musielibyśmy zapomnieć o  pięknych piersiach, tak często przez nas oglądanych ostatnimi czasy. Bo co innego robić, gdy za oknem zimno?

Poza tym jest fanką serialu „Gra o tron”, a pytana o najseksowniejszą rzecz jaką zrobiła, stwierdza, że było to odegranie sceny z „Wilka z Wall Street”. Czyli pojawiła się przed facetem w samych szpilkach. Chętnie zobaczylibyśmy ją w akcji z Margot Robbie.



Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/melwitharosee/ Piątek 27.01.2017