Niemiecka piękność - Janine Jahnke

Pochodzi z Niemiec, ale jest zaprzeczeniem stereotypu, jakoby tamtejsze kobiety były brzydkie i wyglądały jak faceci.

Janine Jahnke ma zaledwie 20 lat, a już zdążyła zwiedzić więcej miejsc, niż niejedna osoba przez całe życie. Prowadzi bloga, na którym dzieli się wrażeniami ze swoich podróży. Jej matka jest stewardessą, a ojciec pilotem.

Przez trzy lata mieszkała z rodzicami w Azji, a teraz przyznaje, że była na każdym kontynencie na świecie przynajmniej raz. Żeby znaleźć na to dowód, wystarczy przejrzeć jej zdjęcia z różnych zakątków naszej planety. Ale podróżowanie to nie jej jedyna pasja.

Prócz tego, że kocha wycieczki, jest również miłośniczką mody. Jak pisze na swoim blogu wierzy, że żeby odnaleźć własny styl trzeba spróbować wielu różnych strojów i odkrywać siebie na nowo.


Na tym co kobiety powinny nosić, nie znamy się, bo jesteśmy bardziej entuzjastami rozbierania, niż ubierania. Na szczęście Janine lubi pokazywać się w negliżu, dlatego też zwróciliśmy na nią uwagę. Na jej koncie na Instagramie znaleźliśmy dużo ciekawych zdjęć, na których ma na sobie jedynie skąpy strój kąpielowy bądź bieliznę.

Co prawda nie lubimy ruszać się sprzed komputerów, bądź odkładać pada, ale dla niej wybralibyśmy się nawet na biegun północny. I mówimy to nawet jeśli nie pochwalamy jej wegańskich nawyków żywieniowych. Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/joliejanine/ Piątek 03.03.2017