Nele - seksowna motocyklistka

Nele pozuje w wolnym czasie i robi to w ramach swojego hobby. Uważamy, że idealnie wpisałaby się w schemat łączenia pracy z przyjemnością.
Nele3.jpg

fot.: Chris Brandt

Nele na co dzień sprzedaje samochody, a przed obiektywem pozuje po godzinach. Zamiłowanie do motoryzacji wyraża również podczas sesji. Podczas tej poniżej poczuła tak gorące emocje, że musiała zrzucić trochę ciuszków. Oby jej wielkie piersi nie przysłoniły Ci pięknej Hondy przy której się wdzięczy!

Nele.jpg

Modelingiem zajmuje się od pięciu lat i nie rozumiemy dlaczego nie związała się z nim na pełny etat. Możliwe, że w Hamburgu – skąd pochodzi i gdzie mieszka – nie jest wystarczająco doceniana i adorowana. Nele, sąsiadko zza Odry, zapraszamy do nas. Pomożemy szukać mieszkania w Warszawie lub przyjmiemy do siebie pod dach (żonom wytłumaczymy, że jesteś dzieckiem z Etiopii, które potrzebuje naszej pomocy i ciepła). My mamy naturalne odruchy, w przeciwieństwie do Twoich ziomków. Inni faceci w naszym kraju również przyjmą Cię z otwartymi ramionami. Prawda panowie?

Nele2.jpg
nele faces_05_gr.jpg
nelefaces_13_gr.jpg
nelelingerie_20_gr.jpg
nelelingerie_23_gr.jpg
nude_2_gra.jpg

Dodał(a): pinky / fot.: Chris Brandt Wtorek 07.10.2014