Nausicaa w formie

Dla tej laski zawsze znajdziemy miejsce w serwisie. A gdy do sieci wypływają jej kolejne seksowne foty, nie zastanawiamy się, tylko publikujemy. Bez względu na okoliczności ich powstawania. Pod warunkiem, że Nausicaa jest na nich nago, topless lub ewentualnie w bikini.
nausicaa.jpg

Francuskie modelki kojarzą się nam raczej z wybiegiem, wychudzeniem i brakiem krągłości. Nausicaa jest zaprzeczeniem tego stereotypu i swoimi kształtami dzielnie walczy o honor dziewczyn znad Sekwany. Pięknie podcięty tyłeczek i duże piersi oraz smukłe ciało, skatowane zapewne ciężkim żelastwem w siłowni to znaki rozpoznawcze tej seksownej laski.

Nausicaa brała udział we francuskiej wersji programu Top Model w 2005 roku. Jej kształty i rysy zmieniły się od tamtej pory, ale zdecydowanie na lepsze. Dziewczyna dojrzała i nabrała bardziej apetycznych kształtów. Co prawda nie dotarła do finału, ale przetrwała połowę odcinków.

Może to i lepiej, że wtedy nie wygrała programu, bo ganiałaby po wybiegach, głodząc się i pilnując, by nie przekroczyć 45 kg wagi. A tak jej krągłości możemy podziwiać w kolejnych sesjach.


Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Poniedziałek 01.02.2016