Naturalna Polka - Angelika Sobczyk [CKMinstaPolki]

Jeśli uważasz, że Polki są najpiękniejszymi kobietami na świecie, to roznegliżowane zdjęcia Angeliki Sobczyk utwierdzą cię w tym przekonaniu. A jeśli myślisz inaczej, to szybko wyprowadzą cię z błędu.

Angelika Sobczyk to gorąca polska fit laska i jak zapewnia na swojej stronie internetowej w 100% naturalna. Być może przeglądając jej zdjęcia i widząc obfity biust machniesz ręką i pomyślisz, że piersi noszone w miseczce D na pewno ma zrobione. Tak jednak nie jest. Chirurg nie ingerował skalpelem w jej ciało.

Jej wymiary to 90-63-89, więc niewiele brakuje do sylwetki powszechnie uważanej za idealną. Takie ciało to zasługa intensywnych ćwiczeń, bo nie ma wątpliwości, że Angelika lubi aktywnie spędzać czas. Jak sama zaznacza na swoim instagramowym profilu, uwielbia trenować. Prócz tego uzależniona jest od adrenaliny i kocha podróże.

Nie podaje wielu informacji dotyczących swej osoby, ale jedną rzeczą, która na pewno złamie ci serce, jest fakt, że Angelika ma męża. Pozostaje nam więc po cichu wciąż wzdychać do jej profilu w mediach społecznościowych i rozkoszować się piękną, naturalną, a przede wszystkim polska urodą.


InstaPolki to cykl autorskich materiałów, w którym promujemy najpiękniejsze polskie dziewczyny z Instagrama. Jeśli chcesz, żebyśmy napisali o Tobie, otaguj swoje zdjęcie #ckminstapolki lub oznacz nas na swoim zdjęciu www.instagram.com/ckm_instapolki.Dodał(a): Mateusz Olch / fot.:https://www.instagram.com/angelike.sobczyk/ Wtorek 27.06.2017