Natalie Gauvreau – ostra jak łyżwa

Ta dziewczyna zna się kijach i lodzie, bo jest wierną fanką swojej ulubionej drużyny hokejowej. Z kolei zawodnicy są jej oddanymi fanami. I nie ma co się dziwić, bo Natalie może pochwalić się sporych rozmiarów dwoma krążkami, które wprawią w ruch niejeden kij.

Natalie urodziła się 19 grudnia 1984 roku w Kanadzie. Wychowywała się w małym miasteczku oddalonym o 5 godzin drogi na północ od Toronto. Sama przyznaje, że zawsze się tam wyróżniała z tłumu, bo miała naturę totalnie miejskiej dziewczyny.

Za dziecka była typową chłopczycą. Ganiała za kolegami, którzy uciekali przed nią popłochu i chowali głowy w piaskownicy. W liceum role się odwróciły i to za nią uganiali się chłopcy. Jako nastolatka cały czas trafiała na dywanik dyrektora za zbyt wyzywający ubiór, jednak w końcu zaczęto przymykać na to oko.

Po szkole średniej udała się na kurs nieruchomości. Mimo że poszedł jej świetnie, stwierdziła, że lepsza będzie dla niej branża modelingowa. Wielokrotnie zwracała na siebie uwagę fanów hokeja, gdy siedziała zaraz za ławką zawodników Dallas Stars.

Kanadyjska blond torpeda jest niepoprawnie szczera. Na swoim fanpage’u zdradziła, że jest materialistką, ale jednocześnie docenia także proste rzeczy w życiu. Uwielbia być masowana, całowana i rozpieszczana.

Zobacz tę ostrą jak łyżwa Kanadyjkę:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Wtorek 25.08.2020