Natalie Gauvreau – królowa pończoch

Ta dziewczyna zbytnio nie lubi chodzić w zwyczajnych ubraniach. Znacznie bardziej od tego woli nosić seksowne gorsety, szpilki i pończochy. I to zdecydowanie lubimy my.

📷 #SexySaturday 💣 #modeling shot for @coquette_lingerie ❤️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 👑 SexyNatG 👑 (@nataliesng)


Poznajcie Natalie Gauvreau, gorącą i seksowną fankę wszelkiego rodzaju erotycznej bielizny. Mimo swojego francusko brzmiącego nazwiska Natalie jest rodowitą Kanadyjką, choć naszym zdaniem jej niesamowicie zmysłowa uroda i uwielbienie do paradowania w podniecających gorsetach zdecydowanie bardziej pasuje do seksownego Paryża, niż do nieco topornego Toronto.

Niewiele by jednak brakowało, abyśmy w ogóle nie poznali niesamowitych wdzięków Natalie, która zaraz po maturze odbyła kurs przygotowawczy na… agentkę nieruchomości. Choć z drugiej strony jako seksowna pani od sprzedaży domów, mogłaby występować w PropertySex, czyli właśnie takich nieruchomościowych pornosach.

Ale mniejsza o nasze fantazje, bo dziewczyna zamiast kariery agentki wybrała karierę modelki i para się tym zawodem do dziś. Przynajmniej dzięki temu mamy na czym tracić długie godziny w pracy, podczas przeglądania kolejnych jej zdjęć.


Poza modelingiem Natalie najbardziej lubi podróże, zakupy, gotowanie i treningi. Przy okazji kocha być masowana i w ogóle rozpieszczana przez facetów. By jednak trafić w jej gusta trzeba być dojrzałym mężczyzną w dobrze skrojonym garniturze. Żadnym tam chłopaczkiem wyrywającym wszystkie laski naokoło – takie typy kolesi doprowadzają Natalie do szału.

To co panowie? Garnitury już uszyte, kurs masażu zaliczony, a bilety do Toronto kupione?
Dodał(a): Tomek Makowski Piątek 17.06.2016

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)