Natalia Siwiec na Fotoerotice Playboya

Najgorętszej celebrytki ostatnich miesięcy nie mogło zabraknąć na tej ekskluzywnej imprezie
natalia siwiec playboy


W końcu w Playboyu gościła na rozkładówce w sierpniowym numerze, więc jeszcze o niej nie zapomniano. Dzięki swoim strojom pozostanie w pamięci na dłuższy czas. Podczas gali miała na sobie wdzianko jakiegoś tam projektanta, nie znamy się na tym, aczkolwiek chyba powinniśmy się tym zainteresować, bo bardzo nam się spodobała. Transparentna sukienka uszyta z pasków materiału, zaprojektowana o tyle chytrze, że im więcej modelka się ruszała, tym bardziej owe paski się rozjeżdżały.


Miss Euro 2012 chętnie stawała po obu stronach mikrofonu, pozowała do zdjęć niczym miś z Krupówek, ale w przeciwieństwie do zwierzaka, była trzeźwa i schludnie ubrana, a jej wymiary (87-59-90) bardziej odpowiednie. Równie ochoczo rozdawała swoje podpisy na zdjęciach w magazynie, zastrzegła jednocześnie, że wzór podpisu bankowego jest zupełnie inny. Tyle z naszych niecnych planów odnośnie prezentów gwiazdkowych na koszt Natalii.

Najgorętsza europejska kibicka nie chciała się zgodzić na podpis na naszych pośladkach. No co?! Dziewczyny dają rokendrolowcom własne cycki do podpisu, to facet nie może wystawić swoich atutów? Ostatecznie stanęło na tym, że 29-letnia modelka podpisała swoje pośladki na zdjęciach. Jeszcze tylko parę zdjęć pamiątkowych i ruszyliśmy do baru. A później parkiet i odtwarzanie ruchów Johna Travolty z Pulp Fiction.
Dodał(a): gianni Środa 28.11.2012